Рецепционист в медицински център

Бизнесът ни се разраства бързо, поради тази причина търсим Рецепционист, който да се присъедини към екипа на новия ни медицински център.

Основни отговорности:

  • Посреща и изпраща пациентите и персонала на медицинския център;
  • Осигурява перфектно информационно обслужване, като професионално отговаря на всички възникнали запитвания;
  • Регистрира и помага на пациентите и посетителите, насочвайки ги към съответната структура;
  • Обработва и оформя коректната документация, свързана с предоставените услуги и  заплащането им;
  • Координира комуникацията между пациенти, лекари, застрахователи и административни звена;
  • Приема входящи телефонни обаждания, записва часове и пренасочва при необходимост.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше образование  - в областта на медицината и здравеопазването ще е предимство;
  • Опит в работата с пациенти и/или обслужване на клиенти в бързо динамична среда;
  • Добри познания и умения в областта на медицината и здравеопазването;
  • Отлични междуличностни и комуникативни умения;
  • Способност за работа в екип и сътрудничество с други медицински специалисти;
  • Прецизност и внимание към детайла;
  • Владеене на английски език ще се счита за предимство.

Какво предлагаме:

  • Позиция в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо служителите си и инвестира в развитието им;
  • Дългосрочни трудови взаимоотношения, коректно отношение, договор и осигуровки;
  • Конкурентно редовно възнаграждение в съответствие с пазарните нива в сектора;
  • Приятна динамична работна среда и позитивна атмосфера.

Кандидатствай

Открий ни на посочените контакти или попълни формата и ние ще се свържем с теб при първа възможност.

Изпрати CV на е-mail: career@haelan.bg
Благодарим за кандидатурата!
Нещо се обърка! Опитай отново.