Медицинскa сестра в медицински център

Тъй като бизнесът ни се разраства бързо, търсим Медицинска сестра, която да се присъедини към екипите в нашите медицински центрове.

Основни отговорности:

  • Изпълнение на медицински процедури, включително инжекции, венозен достъп, превръзка на рани и други;
  • Оказване на медицинска помощ и грижи за пациентите в съответствие с протоколите и процедурите на центъра;
  • Изпълнение на манипулации, назначени от медицински специалист;
  • Асистиране на лекарите при извършване на определени видове манипулации;
  • Наблюдение на състоянието на пациентите и своевременно информиране на лекарите при настъпили промени;
  • Попълване на необходимата медицинска документация;
  • Спазване на високи хигиенни норми и зареждане на кабинетите с необходимите консумативи;
  • Попълване на необходимата медицинска документация.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше медицинско образование за медицинска сестра, акушер или фелдшер;
  • Професионален стаж в медицински център или болница;
  • Добри медицински и клинични познания, включително познаване на медицински процедури и оборудване;
  • Високо ниво на професионална отговорност, проява на емпатия и търпение към пациентите;
  • Отлични комуникативни и междуличностни умения;
  • Способност за работа в екип и ефективно управление на времето;
  • Прецизност, сръчност и внимание към детайлите.

Какво предлагаме:

  • Позиция в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо служителите си и инвестира в развитието им;
  • Дългосрочни трудови взаимоотношения и коректно отношение;
  • Конкурентно възнаграждение в съответствие с пазарните нива в сектора;
  • Приятно динамична работна среда и позитивна атмосфера.

Кандидатствай

Открий ни на посочените контакти или попълни формата и ние ще се свържем с теб при първа възможност.

Изпрати CV на е-mail: career@haelan.bg
Благодарим за кандидатурата!
Нещо се обърка! Опитай отново.